Workshop handgeschept papier

Bij papiermakerij Doesburg (kunstlab Ooipoortstraat 21 te Doesburg) wordt elke 2e woensdag van de maand 2 keer een Open workshop met handgeschept papier gegeven . De eerste is van 13:00 t/m 15:00 uur en de tweede is van 19:30 t/m 21:30 uur. De inhoud van de Open workshop handgeschept papier wordt bepaalt door Ewald Weijers en kan dus elke keer verschillen. De kosten voor deze 2 uur durende workshop is €27,50 per persoon. Er kunnen maximaal 6 mensen deelnemen en de workshop gaat al door bij 1 deelnemer. Voor deze Open workshops is geen ervaring nodig.

twee schaaltjes van papierpulp

Woensdag 12 maart 2025

Tijdens deze Open workshop gaan we 2 schaaltjes van papierpulp maken en versieren. De papierpulp is gemaakt van echte lompen (textiel) en is beschikbaar in verschillende kleuren. De papierpulp wordt naar wens aangebracht op een halve tempex bol.


De open workshop schaaltjes van papier maken leer je papierpulp aanbrengen op 1/2 tempex bol.
De papierpulp is gemaakt van echte lompen (textiel) in verschillende kleuren.
Er zijn verschillende materialen aanwezig maar je mag ook materiaal zelf meenemen.
twee schaaltjes van papierpulp

Woensdag 9 april 2025

Tijdens deze Open workshop gaan schilderen met papierpulp. Voor de deelnemers staan er bakken met witte papierpulp klaar om er witte vellen als ondergrond te scheppen. Daarna kan er begonnen worden door bijvoorbeeld vanuit een spuitflesje gekleurde pulp op het witte papier te spuiten.


De open workshop schilderen met papierpulp leer je een kunstwerk van papier te maken.
Er komen verschillende technieken aan bod zoals spuiten en gieten van gekleurde pulp.
Er zijn verschillende materialen aanwezig maar je mag ook materiaal zelf meenemen.