Handgeschept Doesburger papier te koop
Sinds begin 2025 is het team van c-paper gestart met het opzetten van een eigen papier merk onder de naam Handgeschept Doesburger papier wat in de papiermakerij Doesburg wordt gemaakt. De vakken van onze voorraadkast zijn nog een beetje leeg maar daar komt de komende tijd verandering in.
Onze verkooppunten van Doesburger papier
De verkooppunten
De papiermakerij Doesburg is alleen geopend op afspraak daarom zijn er enkele verkooppunten opgezet waar het Doesburger papier te koop is. Dit zullen en er in 2025 steeds meer worden. Het handgeschepte Doesburger papier is alleen tijdens culturele zondag te koop bij papiermakerij Doesburg van 12:00 t/m 17:00 uur.
Handgeschept Doesburger papier van te koop
Handgeschepte vellen
Het team van c-paper heeft veel ervaring met het maken van verschillende soorten handgeschepte papier. Het papier is onderverdeeld in 4 verschillende groepen met ieder zijn eigen eigenschappen. Zo heeft bijvoorbeeld aquarel papier een gewicht van 300 grams of meer, is aquarel verlijmd en bevat geen oud papier. Binnen zo’n groep worden verschillende formaten papier gemaakt.
Producten met Doesburger papier
Producten Doesburger papier
Het team van c-paper vindt het leuk om allerlei dingen van handgeschept papier te maken. Zo worden er ook leuke handgeschepte labels in verschillende maten gemaakt, enveloppen of notitie boekjes. Dit allemaal met het handgeschepte Doesburger papier.